O nas

O nas

W Nutrenie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań żywieniowych. Szanujemy ciężką pracę polskiego rolnika. Rozumiemy wyzwania i trudności w hodowli zwierząt. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć dopasowane i solidne pasze gwarantujące najlepsze wyniki w hodowli. Dzięki temu praca rolnika jest łatwiejsza.  

Nutrena jest wyspecjalizowanym działem firmy Cargill, który oferuje swoje produkty poprzez autoryzowaną sieć Dealerów. Nutrena ma bogatą historię potwierdzoną sukcesami i innowacjami. Funkcjonujemy i rozwijamy się od 1920 roku. W Nutrenie nowe rozwiązania technologiczne, nowe odkrycia w żywieniu zwierząt oraz w zarządzaniu są natychmiast przekładane na lokalne rynki, gdzie dostarczają najwyższą wartość – nieważne, w jakiej części świata czy z jakiego kraju pochodzą. 

Produkty Nutreny kierujemy do producentów: 

 

TRZODY CHLEWNEJ 

Tuczniki: Głównym czynnikiem warunkującym opłacalność produkcji trzody chlewnej, jest długość tuczu. Dzięki Nutrenie, nasi hodowcy uzyskują bardzo wysokie natłuszczenie paszy przygotowywanej w gospodarstwie, co pozwala skrócić tucz. Stosowanie naszych produktów wpływa także na poprawę środowiska chowu.  

Lochy: W żywieniu loch ważne jest dostosowanie żywienia do stanu fizjologicznego i warunków środowiskowych. Nutrena wie, jak ważne w przypadku macior jest zapewnienie w dawce odpowiednio dobranych składników odżywczych. 

Prosięta: Każdemu hodowcy zależy na pięknych, zdrowych, dobrej jakości prosiętach. Nutrena komponuje swoje produkty tak, aby chronić prosięta przed niekorzystnym wpływem szkodliwej mikroflory, pomagając zapobiec biegunce i dbać o ich zdrowie.  

 

BYDŁO 

Cielęta i jałówki: Coraz lepsza genetyka oraz postęp prowadzą do odkrywania nowych programów żywieniowych, ułatwiających osiągnięcie sukcesu. Cele, które sobie stawiamy w hodowli cieląt i jałówek, to bezpieczny wzrost, wczesny rozwój przedżołądków, prawidłowy rozwój gruczołu mlekowego oraz dobra kondycja. Zdrowe cielęta i jałówki są niezbędnym elementem w hodowli bydła mlecznego i zyskownej produkcji mleka. 

Bydło mleczne: W żywieniu krów mlecznych dużą rolę odgrywa prawidłowo zbilansowane żywienie, które wpływa na poprawę statusu zdrowotnego stada. Specjaliści z Nutreny, rozumiejąc wyzwania w 

hodowli oraz w produkcji mleka, opracowali program żywienia krów mlecznych, która umożliwia osiągnięcie wysokiej i stabilnej produkcji mleka oraz zachowanie zdrowia i płodności krów mlecznych.  

 

DRÓB 

Światowe rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie umożliwiły nam stworzenie najwyższej jakości pasz, stworzonych z myślą o zdrowiu całej rodziny. Dzięki naszym produktom, z przyjemnością możesz patrzeć jak pięknie i zdrowo rozwijają się Twoje ptaki. 

 

Nutrena ułatwia życie!