Koń

Koń

Od samego początku w 1894 r. marka Purina® charakteryzuje się silną pasją do koni i sportu – pasją, która rozwinęła się z czasem i która nadal prowadzi tę markę na drodze do doskonałości. Ciągła i niestrudzona praca badawcza oraz użycie najlepszych technologii pozwalają marce Purina® dostarczać innowacyjne rozwiązania własnym klientom.

Produkty Purina® są stosowane w częściowych i pełnych programach żywieniowych. Spełniają wymagania żywieniowe koni w zależności od stanu fizjologicznego, wieku, rodzaju i ilości wykonywanej aktywności fizycznej, zapewniając im dobre samopoczucie i wydajność. Koń jest jak sportowiec i musi być w stanie zawsze dawać z siebie wszystko – zarówno na polu wyścigowym, jak i podczas codziennego treningu. Aby to zrobić, powinien cieszyć się dobrym zdrowiem i optymalnymi warunkami psychofizycznymi.

Przez lata Purina® koncentrowała swoje badania na dostarczaniu koniom wszystkich składników odżywczych, których potrzebują każdego dnia, zapewniając im kompletną, zrównoważoną i pełnoporcjową racje żywieniową.

PURINA Klacz i Źrebie

Mieszanka paszowa dla klaczy, źrebiąt

PURINA Koń Rekreacyjny

Mieszanka paszowa dla koni w średnim treningu z podwyższonym poziomem włókna

PURINA Koń Sportowy

Mieszanka paszowa dla koni sportowych, w intensywnych treningu

PURINA Mash

Mieszanka paszowa liofilizowanych ziaren zbóż i nasion lnu

PURINA Athlete

Uzupełniająca mieszanka paszowa zalecana przy budowaniu masy mięśniowej i odzyskiwaniu formy fizycznej

Nutraminka Koń

Mieszanka paszowa uzupełniająca mineralno-witaminowa